Studijos nuoma

Repeticijų studija įsikūrusi Žalgirio g. 108, Vilniuje, profesionali, erdvi ir atitinkanti reikliausio kliento poreikius! Muzikinis Cechas – profesionalios studijos nuoma Vilniuje itin geromis sąlygomis!

Kviečiame repetuoti, kurti, įrašinėti savo repeticijas modernioje, jaukioje erdvėje su profesionalia įranga.

Siūlome išskirtinę repeticijų studiją, kuri yra pritaikyta tiek solo muzikantams, atlikėjams, tiek grupėms. Itin patogios Muzikinio Cecho repeticijų studijos nuoma, kuri atitiks aukščiausius jūsų lūkesčius!

Siūlome puikų ir itin patogų variantą repeticijų studijos nuomai, esame tikri, jog pas mus rasite viską ko gali prireikti muzikiniam kūrybiniam procesui! Aukštos kokybės garso įranga ir profesionalų pagalba bet kuriuo kūrybinio proceso metu.

Siūlome repeticijų studijos nuomą už gerą kainą – tobulėkit, repetuokit profesionalioje studijoje ir tapkite savo srities profesionalais!

Įkūrėme šią repeticijų studiją, kad kiekvienas norintis galėtų naudotis itin aukštos kokybės technika – ieškantiems ne tik įkvepiančios, bet ir profesionalios bei kokybiškos erdvės repeticijoms Muzikinis Cechas studijos nuoma Vilniuje!

Muzikinio Cecho studijoje rasite profesionalioms repeticijoms pritaikytas patalpas, ir rider’inius standartus atitinkančią profesionalią garso įrangą: mikrofonai, pultai, monitoriai, stiprintuvai, gitariniai ir bosiniai kubai, būgnai. Naudojame tik garsių firmų įrangą, tokią kaip: Marshall, Mesa Boogie, Fender, Hughes & Kettner, Ampeg, Mark bass, Soundcraft, Yamaha, Shure, Tascam, T.c. electronic, DW, Ludwig Pearl, Tama ir t.t.

Muzikinio Cecho studija patenkins ir pradedančiojo, ir profesionalaus muzikanto poreikius, aplinka čia jauki, o akustika – maloni ausiai.
Mūsų studija naudojasi daug garsių muzikantų G&G sindikatas, Colors of Bubbles, Lilas ir Innomine, Sportas, Dogma, 8 kambarys, ir daugelis kitų. Studijoje filmuojamos Muzikinio Cecho laidos rodomos per Tv 3play kuriose dalyvavo tokie atlikėjai kaip Solo Ansamblis, Freaks on Floor, Jama&W ir kiti. Susisiekite ir atvykite!


Detalesnę informaciją suteiksime nurodytais kontaktais.
Kviečiame apsilankyti!
Mob. +370 603 79664

El.paštas: muzikiniscechas@gmail.com


Sekite Mus

Sukurta: Bakanauskas.lt