info@muzikiniscechas.lt
+37060379664

Repeticijų studijos nuoma

Repeticijų studija įsikūrusi Žalgirio g. 108, Vilniuje, profesionali, erdvi ir atitinkanti reikliausio kliento poreikius! Muzikinis Cechas – profesionalios studijos nuoma Vilniuje itin geromis sąlygomis!

Kviečiame repetuoti, kurti, įrašinėti savo repeticijas modernioje, jaukioje erdvėje su profesionalia įranga. 

Siūlome išskirtinę repeticijų studiją, kuri yra pritaikyta tiek solo muzikantams, atlikėjams, tiek grupėms. Itin patogios Muzikinio Cecho repeticijų studijos nuoma, kuri atitiks aukščiausius jūsų lūkesčius!

Siūlome puikų ir itin patogų variantą repeticijų studijos nuomai, esame tikri, jog pas mus rasite viską ko gali prireikti muzikiniam kūrybiniam procesui! Aukštos kokybės garso įranga ir profesionalų pagalba bet kuriuo kūrybinio proceso metu.

Siūlome repeticijų studijos nuomą už gerą kainą – tobulėkit, repetuokit profesionalioje studijoje ir tapkite savo srities profesionalais!

Įkūrėme šią repeticijų studiją, kad kiekvienas norintis galėtų naudotis itin aukštos kokybės technika – ieškantiems ne tik įkvepiančios, bet ir profesionalios bei kokybiškos erdvės repeticijoms Muzikinio Cecho studijos nuoma Vilniuje!

Susisiekite ir atvykite apžiūrėti!