info@muzikiniscechas.lt
+37060379664

Instrumentų nuoma / Backline ir Frontline nuoma

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti geriausius backline įrangos nuomos sprendimus!
Mūsų specializacija – profesionalios garso aparatūros nuoma. Patikima technika – sėkmingo renginio garantas!

Garso aparatūros nuoma mūsų studijoje išsiskiria itin kruopščiu technikos parengimu – nuo užsakymo priėmimo iki paruoštos technikos pristatymo klientui. Prieš atiduodant užsakymą kiekviena prekė, jos veikimas bei kokybė itin kruopščiai patikrinami, supakuojami ir yra pilnai paruošti naudojimui. Visa mūsų įranga ne tik nuolat tikrinama, palaikoma puikios techninės būklės, bet ir periodiškai atnaujinama profesionalių darbuotojų. Viskas ko reikia profesionaliems muzikantams iš vienų rankų – geriausia instrumentų nuoma Lietuvoje!

Puikiam jūsų renginio garsui – backline nuoma Vilniuje ir visoje Lietuvoje. Rinkitės iš plataus įrangos sąrašo, arba drąsiai kreipkitės ir sudėliosime specialų pasiūlymą pagal jūsų renginio specifiką bei poreikius. Visa Muzikinio Cecho backline nuoma už gerą kainą!

Kreipkitės ir pasiūlysime tinkamiausią variantą jums, atitiksiantį visus jūsų poreikius – Muzikinio Cecho instrumentų nuoma kiekvienam renginiui! Nesvarbu, ar jums reikia kelių instrumentų vienai dienai, ar pilno backline seto koncertiniam turui, repeticijai, įrašų sesijai – rasime jums geriausią sprendimą.

Garso aparatūros nuoma kiekvieno profesionalo poreikiams!